PaedDr. Pavla Žákovská, PCC

PaedDr. Pavla Žákovská, PCC

Senior Trainer & Coach & Mentor

Motto a přístup:

„K tomu, abys pohnul celým světem, musíš nejprve pohnout sám sebou.“ /Sokrates/

„Jsem velmi ráda, že mohu své klienty podpořit nejen v dosahování jejich cílů a snů, ale také v nalézání jejich vnitřního štěstí, klidu a pohody.
To jsou podle mého názoru klíčové momenty úspěchu v práci i osobním životě.“

Moji klienti nejčastěji oceňují:

  • respekt, se kterým přistupuji k individualitě jejich osobnosti, hodnotám a cílům
  • empatii a vstřícnou atmosféru koučovacích setkání i tréninků
  • otevřenost a smysl pro humor
  • schopnost naslouchat, inspirovat k objevení nových perspektiv a motivovat na cestě k cíli
  • vysokou profesionalitu a dlouholeté praktické zkušenosti

Jako lektor a konzultant působím od roku 1994, profesionálnímu koučování se věnuji od roku 1997. Koučovací přístup používám i při vedení tréninků a workshopů. Momentálně mám s jednotlivci odkoučováno více než 1.860 hodin.

Od roku 2007 jsem členkou Mezinárodní federace koučů – ICF (International Coach Federation), kde jsem v roce 2011 získala certifikaci úrovně PCC – Professional Certificated Coach. působím také jako mentor pro kouče.

V období 2014 – 2015 jsem působila jako prezidentka ICF Czech Republic Charter Chapter (ICF ČR), což mi mimo jiné umožňilo setkávat se s vrcholnými reprezentanty ICF, získávat velmi různorodou inspiraci, navázat řadu osobních přátelství v mezinárodním kontextu a sdílet tak zkušenosti z celého světa. Jako President Past jsem byla členkou Komise pro etiku koučování ICF ČR.

Jsem certifikovaným koučem Erickson College International, absolventkou akreditovaného vzdělávání, vedeného Marilyn Atkinson – The Art and Science of Coaching, Family Coaching a Deep Coaching. Absolvovala jsem také akreditované tréninky: Sir John Whitmore – Emotional Intelligence in Coaching and Leadership a John Whittington – Fundamentals of Systemic Coaching and Constellations.

V neposlední řadě jsem šťastnou mámou tří šikovných dětí.

Co byste také našli v mém CV:

Jako absolventka Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity a Univerzity Karlovy se původně krátce věnovala výuce cizích jazyků a překladatelství.

Nyní je již více než 20 let profesionálním lektorem, konzultantem a koučem. Její služby využívají mezinárodní korporace i české společnosti, a to zejména v oblastech osobnostních, komunikačních a manažerských dovedností a kariérního poradenství.

Praktické dovednosti v oblasti managementu a projektového řízení získala v rámci koordinace a vedení týmů interních a externích konzultantů české pobočky mezinárodní vzdělávací firmy Van Dalsum & Schouten, u jejíhož založení stála v roce 1996.

Od roku 2018 je mentorkou v programu EQUILIBRIUM, pořádaném British Chamber of Commerce. Působila také jako členka poradního kabinetu Asociace podnikatelek a manažerek – APM ČR a BPW ČR.


Certifikace

ICF ACSTH Certificate 2007 Emotion Intelig In Coaching Certificate 2008 Family and Couples Certificate 2010
Professional Certified Coach
Členka české bobočky ICF Mezinárodní federace koučů více na: https://www.coachfederation.cz/registr-koucu/pavla-zakovska