Na základě zájmu našich klientů jsme pro Vás připravili tzv. „OTEVŘENÉ KURZY“, do kterých lze přihlásit i jednotlivce či menší skupinku, takže není třeba čekat, až se Vám ve firmě naplní potřebná kapacita zájemců pro kurz „šitý na míru“.

Užijte si vysoký standard našich služeb, dlouholetou zkušenost a profesionalitu i touto formou.

RELATIONSHIP BUILDING THROUGH COMMUNICATION

„Nejde o to mít ty správné příležitosti. Jde o to zacházet s příležitostmi správně.“/Mark Hunter (autor “A Mind of Sales”)/

Mnoho z nás nikdy nechtělo být prodavači a stalo se konzultanty, advokáty, manažery projektů, aniž by se kdy vědomě připravovali na to, že přijdou do styku s klienty. Je přece jednoduché se s někým bavit, ať už je to klient nebo ne. Nebo není? Můžeme k tomu opravdu přistupovat, tak že prostě budeme sami sebou a ono to nějak dopadne? Jestli klienta získáme a dále udržíme záleží pouze na něm a když bude chtít, tak jednoduše odejde ke konkurenci nebo pro to můžeme udělat něco navíc?

LEADERSHIP PRO 21. Století – intenzivní workshop s koňmi

„Každý, kdo chce vést ostatní, musí nejprve ovládnout svou vlastní mysl a srdce. Být dostatečně odvážný postavit se těm, které vede a zároveň s nimi hluboce soucítit. Takový člověk musí chtít přijmout improvizaci v životě, která vyplývá z moudrosti, potřeb a talentů skupiny silných a sebevědomých osobností.“ / Linda Kohanov /

Vedení ostatních, ve stále se vyvíjejících podmínkách, a rychlé nalézání nových způsobů řešení, vyžaduje neustálé přizpůsobování, hledání odstupu, nové perspektivy i vlastní motivace. Vzdělávání a osobní rozvoj s koňmi, umožňuje lidem bezpečné vystoupení z komfortní zóny a zároveň vytváří dynamickou, nepředvídatelnou situaci, která odpovídá praktickému životu v moderních firmách, a vyžaduje pružnost a autenticitu. Koně vám pomohou rozvinout svou schopnost být přítomný, ukotvený a v rovnováze, v každém daném momentu, a dosáhnout vysoké úrovně vnímání emocí a energie, v sobě i v ostatních.

PREZENTAČNÍ DOVEDNOSTI V ČEŠTINĚ / V ANGLIČTINĚ

„Lidský mozek začne fungovat v okamžiku našeho narození a od té doby se nezastaví až do chvíle, kdy si stoupnete před publikum.“ / Sir George Jessel /

Většina lidí nemá příliš v oblibě situace, kdy je nutné postavit se před menší nebo, o co hůř, větší skupinu lidí a prezentovat. Sebe, pracovní výsledky, nové myšlenky, firemní aktivity, nabídky, produkty atd. Můžete se těmto situacím vyhýbat, ale dříve nebo později si Vás stejně nějaká najde.

PRIORITY, PLÁNOVÁNÍ, TIME MANAGEMENT

„Ti, kteří nedokáží řídit sami sebe, nedokáží řídit nic.“

Také často přemýšlíte nad tím, jak co nejlépe využít svůj čas tak, abyste zvládli ty tisíce věcí, které na Vás každý den čekají? Jak často zažíváte pocit neustálého spěchu a honby za něčím? Kam se ztratila Vaše radost ze života a pohoda? Chcete být přece vyrovnaní a šťastní!

ASERTIVNÍ DOVEDNOSTI

„Chování je zrcadlo, v němž každý ukazuje svou podobu.“ / J.W. Goethe /

Každý z nás se během svého života dostává v pracovním i osobním životě do mnoha různých situací, kdy se „bouří emoce“, vznikají nedorozumění, konflikty a následný stres, což nám komplikuje jak vztahy, tak i náš výkon. V těchto chvílích bychom jistě ocenili schopnost řešit tyto „nepříjemnosti“ s nadhledem, v klidu, bez agrese, či úzkosti, tedy asertivně.

NOVODOBÝ LEADERSHIP

„Existuje mnoho lidí připravených udělat to, co je správné, protože ve svých srdcích vědí, že je to správné. Přesto váhají, čekajíc na první krok toho druhého. Jenže ten zase čeká na ně.“ / Marian Anderson /

 

Být manažerem v dnešní turbulentní době je docela náročné. Každodenní změny, nutnost rozhodovat, často bez možnosti opřít se o dřívější jistoty, a přesto být schopen vést svůj tým tak, aby firemní cíle byly dosaženy. Navíc v téměř permanentním časovém tlaku.

Radostné BALI „Love Yourself“

„Udělejte si čas jen pro sebe a nechte se rozmazlovat jemnou, láskyplnou energií Bali a křišťálových vod ostrova Gili Air .“

Tato cesta na magické ostrovy v Indickém oceánu Vám nabízí relaxaci, pohodu v krásných rezortech i cestovatelské zážitky, v kombinaci s workshopem o pěstování lásky k sobě. Místní atmosféra plná lásky, pokory, pohody a harmonie, přináší perfektní prostor a čas pro hýčkání Vašeho těla, srdce, ale i duše.