Užijte si Bali a Workshopy s koučkami Dagmar Keryovou a Pavlou Žákovskou

 Udělejte si čas jen pro sebe a nechte se rozmazlovat jemnou, láskyplnou energií Bali a křišťálových vod ostrova Gili Air .

Tato cesta na magické ostrovy v Indickém oceánu Vám nabízí relaxaci, pohodu v krásných rezortech i cestovatelské zážitky, v kombinaci s  workshopem  o pěstování lásky k sobě. Místní atmosféra plná lásky, pokory, pohody a harmonie, přináší perfektní prostor a čas pro hýčkání Vašeho těla, srdce, ale i duše.

CO VÁS ČEKÁ

14 dní aktivního odpočinku s programem, který vás bude hýčkat. Pobyt v meditačním centru uprostřed bujné balijské přírody, seznámení a práce s místními léčiteli a šamany, jóga, tradiční balijské ceremoniály a nejkrásnější chrámy a zahrady, trek rýžovými poli s kurzem vaření místních specialit, pobyt na nádherných plážích ostrova Gili Air a pozorování podmořského života, Herbal walk, výroba čokolády i poznávání dalších místních řemesel. 

V rámci workshopů vám nabídneme cvičení a nástroje pro návrat k vnitřní rovnováze a jejímu udržení, k tvoření radosti a budování Vaší vnitřní síly. Doplníme je i novými možnostmi pohledů na vzájemné vztahy. Příběhy, rozhovory a zážitky, sdílené ve skupině, přinesou nové náhledy a hlubokou životní moudrost. V rámci individuálního koučování podpoříme Vaše vykročení do reality, kterou si přejete.

Počet účastníků:min. 8 – max. 15
Rozsah:15 dnů
Jazyk:český
Termín:podle zájmu
Místo:Bali  Gili Air
Lektor:Pavla Žákovská, PCC,
Dagmar Kéryová, PCC

Cena: 58.900,- Kč

Zahrnuje:

Zpáteční letenku do Indonésie a zpět; Poznávací program na Bali včetně vstupného a veškerého transportu; Transfer lodí na Gili Air

Ubytování se snídaní v hotelech standardu 3*** a 4****/8 nocí; Plnou vegetariánskou penzi v retreat centru v Sidemenu /4 noci;

3 Workshopy a hodinu individuálního koučování s koučkami; Jednu relaxační nebo energetickou masáž od místního léčitele

Česky mluvícího průvodce; Zákonné pojištění CK