Náš executive kouč Roman Žákovský se setkal s Marshallem Goldsmithem, jedním z nejlepším koučů na světě vůbec a nositelem titulu No. 1 Executive Coach in the World. Po více než roce práce v rámci ročního programu skupiny Forefront, kdy jako jediný z České republiky (jeden ze tří koučů z Evropy a ze 14 světových koučů) byl vybrán, aby se učil po celý rok od těch nejlepších na světě jako jsou Ron Carucci, Lisa McLeod, Dorie Clark a mnoha dalších z organize 100 Coaches by Marshall Goldsmith.

Marshall v New Yorku v ikonické Chrysler building vedl pro Forefront celodenní workshop pojmenovaný Everything I know (Becoming the Person You Want to Be).

Mezi profesionální uznání Marshalla Goldsmitha patří např.: Harvard Business Review and Best Practices Institute – World’s #1 Leadership Thinker, Inc. Magazine and Fast Company – World’s #1 Executive Coach, American Management Association – 50 skvělých myslitelů a leaderů, kteří ovlivnili oblast managementu v průběhu posledních 80 let, Bloomberg Businessweek – 50 skvělých leaderů v Americe, The Wall Street Journal – top deset executive koučů, The Economist – nejdůvěryhodnější executive poradci v nové éře podnikání.